16 kolejka - 24.02.2007r. ( Sobota ) |
Dee Jay R@f!k
Młodzik młodszy
|
KS Głubczyce - KZK Krapkowice
KS START Dobrodzień - AZS PWSZ Nysa OKiS ZS Ozimek - AZS II PO MKS Strzelce Op - PIOMAR Brzeg MMKS K-K : pauza Typujcie faworytów w meczach moje typy - Krapkowice ( Głupczyce po porazce z Brzegiem bedzie sie teraz ciezko odblokowac ) - Nysa ( chociaz serce gada zebym kibicował swoim ale faworytem jest jednak Nysa ) - Opole zdecydowanie - Brzeg Pozdrawiam |
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy |
andy
Żak
|
mecz Krapkowice-Głubczyce niestety przełożony
|
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy |
qiero
Administrator
|
Strzelce - Piomar Brzeg o godz. 16.00
|
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy |
Dee Jay R@f!k
Młodzik młodszy
|
Dobrodzień - Nysa godz. 16.00
zapraszam |
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy |
Dee Jay R@f!k
Młodzik młodszy
|
Dobrodzień - Nysa 67:87 ( 19-15, 19-28, 15-27, 14-17)
Strzelce - Brzeg 53:117 ( 17-31, 9-39, 18-21, 9-26) Pozdrawiam |
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy |
Dee Jay R@f!k
Młodzik młodszy
|
OKiS ZS Ozimek - AZS II PO 63:93 ( 12-25, 18-23, 11-18, 22-27 )
|
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy |
qiero
Administrator
|
61. KS Głubczyce – KZK Krapkowice przełożony
62. KS START Dobrodzień – AZS PWSZ Nysa 67:87 (19:15, 19:28, 15:27, 14:17) Start: T.Sikora 19, Konik 12, Desczyk 11, Pietrzik 8, Chuchra 6, Brysch 5, Szymczyk 4, Kowalik 2, Lissy, Grabiński, Wieszołek, Lis AZS: Rutowicz 21, Barycza 18, Jakubowski 16, Grochowski 13, Sikora 9, Wilk 8, Błauciak 2, Kazibut 63. OKiS ZS Ozimek – AZS II PO Opole 63:93 (12:25, 18:23, 11:18, 22:27) OKiS: Stańczyk 15, Gruszka 13, D.Krzyś 12, Staszak 8, Rojkiewicz 6, Szymczak 5, Mielnik 4, Kędzierski AZS II: Pawłowski 27, Glatman 24, Czachor 15, Kasperski 14, Zubik 10, Sawicki 3 Mecz rozegrany 28.02.2007 r. 64. MKS Strzelce Opolskie – PIOMAR Brzeg 53:117 (17:31, 9:39, 18:21, 9:26) MKS: Bukowski 19, Koprek 9, Fijakowski 7, Damaszek 7, Woźny 5, Kowalski 4, Szybiak 2, Lewik, Bernatowicz, Skrzypek Piomar: Rosiński 33, Stępień 22, Zagórski 22, Adamczyk 12, Wilk 10, Kucharski 9, Pieszyński 9 MMKS Kędzierzyn-Koźle pauzował Mecz zaległy z XV kolejki 59. KZK Krapkowice – KS START Dobrodzień 96:89 (25:18, 19:20, 25:24, 27:27) KZK: Rusek 25, Dawidowicz 23, Grabowski 18, Witek 14, T.Kuliś 10, Kowal 6, G.Kuliś Start: Pietrzik 26, Desczyk 23, Konik 18, T.Sikora 13, Lissy 5, Grabiński 2, Szymczyk 2, Brysch, Chuchra Mecz rozegrany 27.02.2007 r. |
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy |
qiero
Administrator
|
Lp. Zespół M. Pkt. Zw. Por. Pkt.+ Pkt.- +/-
1 Piomar Brzeg 14 25 11 3 1131 749 1,51 2 AZS II PO Opole 14 24 11 3 1142 874 1,31 3 AZS PWSZ Nysa 13 24 11 2 1089 935 1,16 4 KZK Krapkowice 13 21 8 5 1066 1029 1,04 5 MKS Strzelce Opolskie 14 18 4 10 962 1110 0,87 6 OKiS ZS Ozimek 13 17 4 9 931 1052 0,88 7 MMKS Kędzierzyn-Koźle 11 15 4 7 706 876 0,81 8 KS Start Dobrodzień 11 14 3 8 733 830 0,88 9 KS Głubczyce 11 12 1 10 659 964 0,68 |
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy |
qiero
Administrator
|
STATYSTYKI
PUNKTY Lp. Imię Nazwisko Zespół Pkt. 1 Tomasz Dawidowicz Krapkowice 291 2 Piotr Górnik Krapkowice 277 3 Artur Barycza Nysa 243 4 Bartosz Kasperski Opole 232 5 Andrzej Gruszka Ozimek 214 6 Rafał Desczyk Dobrodzień 211 7 Wojciech Glatman Opole 204 8 Dariusz Łuczkiewicz K-Koźle 202 9 Przemysław Stańczyk Ozimek 198 10 Tomasz Pieszyński Brzeg 187 11 Piotr Hryckiewicz Głubczyce 175 12 Roman Bukowski Strzelce Op. 175 13 Łukasz Grochowski Nysa 170 14 Robert Grabowski Krapkowice 159 15 Wiktor Damaszek Strzelce Op. 159 16 Jarosław Pawłowski Opole 157 17 Mariusz Woźny Strzelce Op. 157 18 Michał Jakubowski Nysa 152 19 Dominik Krzyś Ozimek 152 20 Maciej Stępień Brzeg 142 21 Artur Zagórski Brzeg 142 ŚREDNIA PUNKTÓW Lp. Imię Nazwisko Zespół Śr. 1 Piotr Górnik Krapkowice 23,1 2 Tomasz Dawidowicz Krapkowice 22,4 3 Tomasz Olbiński Opole 20,3 4 Dariusz Łuczkiewicz K-Koźle 20,2 5 Andrzej Sitek Opole 20,0 6 Jarosław Pawłowski Opole 19,6 7 Piotr Hryckiewicz Głubczyce 19,4 8 Rafał Desczyk Dobrodzień 19,2 9 Artur Barycza Nysa 18,7 10 Bartosz Kasperski Opole 17,8 11 Andrzej Gruszka Ozimek 17,8 12 Adam Pietrzik Dobrodzień 17,0 13 Maciej Kret Opole 17,0 14 Przemysław Stańczyk Ozimek 16,5 15 Wiktor Damaszek Strzelce Op. 15,9 16 Wojciech Glatman Opole 15,7 17 Paweł Witek Krapkowice 15,0 18 Robert Grabowski Krapkowice 14,5 19 Tomasz Pieszyński Brzeg 14,4 20 Dariusz Rusek Krapkowice 14,0 NAJWIĘCEJ PUNKTÓW W MECZU Lp. Imię Nazwisko Zespół Rek. 1 Andrzej Gruszka Ozimek 39 2 Piotr Górnik Krapkowice 37 3 Bartosz Kasperski Opole 34 4 Tomasz Dawidowicz Krapkowice 33 5 Piotr Rosiński Brzeg 33 6 Jarosław Pawłowski Opole 32 7 Piotr Hryckiewicz Głubczyce 32 8 Adam Pietrzik Dobrodzień 32 9 Dominik Krzyś Ozimek 31 10 Przemysław Stańczyk Ozimek 29 RZUTY ZA 3 PUNKTY Lp. Imię Nazwisko Zespół 3 1 Tomasz Dawidowicz Krapkowice 55 2 Bartosz Kasperski Opole 29 3 Zbigniew Duchnowicz K-Koźle 25 4 Robert Grabowski Krapkowice 22 5 Roman Bukowski Strzelce Op. 20 6 Piotr Górnik Krapkowice 19 7 Przemysław Stańczyk Ozimek 19 8 Adam Świstek K-Koźle 19 9 Maciej Stępień Brzeg 18 10 Andrzej Gruszka Ozimek 16 11 Piotr Rosiński Brzeg 16 12 Piotr Małyszewicz Nysa 16 13 Wojciech Glatman Opole 16 14 Dariusz Rusek Krapkowice 16 PRZEWINIENIA TECHNICZNE Lp. Imię Nazwisko Zespół T 1 Adam Świstek K-Koźle 3 2 Łukasz Grochowski Nysa 3 3 Piotr Rosiński Brzeg 1 4 Michał Jakubowski Nysa 1 5 Andrzej Seń Głubczyce 1 6 Marcin Kucharski Brzeg 1 7 Grzegorz Sawicki Opole 1 8 Jarosław Pawłowski Opole 1 9 Bartosz Machi Głubczyce 1 10 Rafał Desczyk Dobrodzień 1 11 Krzysztof Lenartowicz Głubczyce 1 12 Mateusz Wilk Nysa 1 13 Andrzej Rychlik Strzelce Op. 1 14 Jakub Tomczak Głubczyce 1 15 Amadeusz Malczewski K-Koźle 1 16 Mateusz Jurek K-Koźle 1 Zespołowe K-Koźle 2 Dobrodzień 1 Krapkowice 1 KLASYFIKACJA FAIR PLAY Lp. Zespół Śr. Pkt. M. Pkt. 1 MKS Strzelce Opolskie 17,0 14 238 2 AZS II PO Opole 17,0 13 221 3 KZK Krapkowice 17,9 13 233 4 KS Głubczyce 19,3 11 212 5 AZS PWSZ Nysa 20,7 13 269 6 Piomar Brzeg 21,5 13 280 7 MMKS Kędzierzyn-Koźle 22,6 11 249 8 OKiS ZS Ozimek 22,7 13 295 9 Start Dobrodzień 24,2 11 266 Punktacja: 1 – faul; 2 – faul niesportowy; 3 – przewinienie techniczne; 5 - dyskwalifikacja |
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy |
16 kolejka - 24.02.2007r. ( Sobota ) |
|
||
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
phpBB Style created by phpBBStyles.com and distributed by Styles Database.
Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
phpBB Style created by phpBBStyles.com and distributed by Styles Database.