Śląska Liga Juniorek 2006/07 (Chrobry Gł. i Cuk. Odra Brzeg) |
qiero
Administrator
|
CHROBRY-BASKET GŁUCHOŁAZY
Paulina Krzętowska (ur. 1989) Magda Mencel (1989) Agnieszka Pydych (1989) Anna Szenawa (1989) Julia Ćwiek (1990) Marta Klich (1990) Monika Michalik (1990) Karolina Perek (1990) Małgorzata Pudelko (1990) Beata Rauch (1990) Daria Śnieżek (1990) Katarzyna Widziszowska (1990) Agnieszka Śnieżek (1991) Katarzyna Dżus (1991) Alicja Mazur (1991) Joanna Pydych (1991) Marta Szupczyńska (1991) Trener: Tadeusz Widziszowski Kierownik: Henryk Szenawa CUKIERKI ODRA BRZEG Aleksandra Teklińska (ur. 1992) Katarzyna Radzik (1991) Martyna Kusa (1991) Anna Pijanowska (1991) Karolina Kozera (1990) Katarzyna Iwanicka (1991) Małgorzata Tylus (1990) Marlena Szczepaniak (1990) Marta Szymańska (1990) Agnieszka Mykita (1990) Kamila Tutaj (1990) Trener: Dariusz Konstańciuk |
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy Ostatnio zmieniony przez qiero dnia Śro 14:17, 17 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz |
qiero
Administrator
|
TERMINARZ
Runda I - kolejka I 29. listopad 2006 1. MOSM Bytom - Gwarek Pawłowice 74 : 45 2. Chrobry Głuchołazy - Zryw Dębieńsko 84 : 60 3. RMKS Rybnik - Odra Brzeg 55 : 52 4. Filar Sosnowiec - Olimpia Wodzisław Śl. 78 : 41 Runda I - kolejka II 6. grudzień 2006 5. Gwarek Pawłowice - Olimpia Wodzisław Śl. 114 : 29 6. Odra Brzeg - Filar Sosnowiec 50 : 41 7. Zryw Dębieńsko - RMKS Rybnik 86 : 81 8. MOSM Bytom - Chrobry Głuchołazy 83 : 59 Runda I - kolejka III 13. grudzień 2006 9. Chrobry Głuchołazy - Gwarek Pawłowice 96 : 57 10. RMKS Rybnik - MOSM Bytom 53 : 79 11. Filar Sosnowiec - Zryw Dębieńsko 71 : 68 12. Odra Brzeg - Olimpia Wodzisław Śl. 99 : 49 Runda I - kolejka IV 10. styczeń 2007 13. Gwarek Pawłowice - Odra Brzeg 69 : 52 14. Zryw Dębieńsko - Olimpia Wodzisław Śl. 107 : 65 15. MOSM Bytom - Filar Sosnowiec 77 : 33 16. Chrobry Głuchołazy - RMKS Rybnik 77 : 43 Runda I - kolejka V 17. styczeń 2007 17. RMKS Rybnik - Gwarek Pawłowice 18. Filar Sosnowiec - Chrobry Głuchołazy 19. Olimpia Wodzisław Śl. - MOSM Bytom 20. Odra Brzeg - Zryw Dębieńsko Runda I - kolejka VI 24. styczeń 2007 21. Gwarek Pawłowice - Zryw Dębieńsko 22. MOSM Bytom - Odra Brzeg 23. Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław Śl. 24. RMKS Rybnik - Filar Sosnowiec Runda I - kolejka VII 31. styczeń 2007 25. Filar Sosnowiec - Gwarek Pawłowice 26. Olimpia Wodzisław Śl. - RMKS Rybnik 28. Zryw Dębieńsko - MOSM Bytom Runda I - kolejka VII 28. luty 2007 27. Odra Brzeg - Chrobry Głuchołazy Runda II - kolejka VIII 7. luty 2007 29. Gwarek Pawłowice - MOSM Bytom 30. Zryw Dębieńsko - Chrobry Głuchołazy 31. Odra Brzeg - RMKS Rybnik 32. Olimpia Wodzisław Śl. - Filar Sosnowiec Runda II - kolejka IX 28. luty 2007 33. Olimpia Wodzisław Śl. - Gwarek Pawłowice 34. Filar Sosnowiec - Odra Brzeg 35. RMKS Rybnik - Zryw Dębieńsko 36. Chrobry Głuchołazy - MOSM Bytom Runda II - kolejka X 7. marzec 2007 37. Gwarek Pawłowice - Chrobry Głuchołazy 38. MOSM Bytom - RMKS Rybnik 39. Zryw Dębieńsko - Filar Sosnowiec 40. Olimpia Wodzisław Śl. - Odra Brzeg Runda II - kolejka XI 14. marzec 2007 41. Odra Brzeg - Gwarek Pawłowice 42. Olimpia Wodzisław Śl. - Zryw Dębieńsko 43. Filar Sosnowiec - MOSM Bytom 44. RMKS Rybnik - Chrobry Głuchołazy Runda II - kolejka XII 21. marzec 2007 45. Gwarek Pawłowice - RMKS Rybnik 46. Chrobry Głuchołazy - Filar Sosnowiec 47. MOSM Bytom - Olimpia Wodzisław Śl. 48. Zryw Dębieńsko - Odra Brzeg Runda II - kolejka XIII 28. marzec 2007 49. Zryw Dębieńsko - Gwarek Pawłowice 50. Odra Brzeg - MOSM Bytom 51. Olimpia Wodzisław Śl. - Chrobry Głuchołazy 52. Filar Sosnowiec - RMKS Rybnik Runda II - kolejka XIV 4. kwiecień 2007 53. Gwarek Pawłowice - Filar Sosnowiec 54. RMKS Rybnik - Olimpia Wodzisław Śl. 55. Chrobry Głuchołazy - Odra Brzeg 56. MOSM Bytom - Zryw Dębieńsko |
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy |
qiero
Administrator
|
MUKS Chrobry Głuchołazy - UKS Zryw Dębieńsko 84:60
Chrobry: Michalik Monika 16, Perek Karolina 2 , Rauch Beata 9 , Kalita Marta, Szenawa Anna 13, Śnieżek Daria ,Śnieżek Agnieszka 25, Krzętowska Paulina 10 , Mencel Magda 4, Widziszowska Katarzyna 2, Mazur Alicja 3 RMKS Rybnik - Cukierki Odra Brzeg 55:52 (6:18, 19:11, 18:13, 12:10) Odra: Małgorzata Tylus 20, Marta Szymańska 11, Aleksandra Teklińska 10, Katarzyna Iwanicka 7, Karolina Kozera 3, Anna Pijanowska 1, Marlena Szczepaniak, Agnieszka Mykita, Katarzyna Radzik, Martyna Kusa MOSM Bytom - MUKS Chrobry Głuchołazy 83:59 Chrobry: Michalik Monika 15, Perek Karolina 4 , Pydych Joanna , Kalita Marta, Szenawa Anna 12, Śnieżek Agnieszka 12, Krzętowska Paulina 9 , Mencel Magda , Widziszowska Katarzyna 2, Ćwiek Julia 5 Cukierki Odra Brzeg - Filar Sosnowiec 50:41 (14:6, 15:17, 17:5, 4:13) Odra: Karolina Kozera 17, Aleksandra Teklińska 14, Marta Szymańska 9, Małgorzata Tylus 3, Anna Pijanowska 3, Marlena Szczepaniak 2, Katarzyna Iwanicka 2, Katarzyna Radzik MUKS Chrobry Głuchołazy - GUKS Gwarek 96:57 Chrobry: Rauch Beata 24, Perek Karolina, Kalita Marta 2, Szenawa Anna 20, Śnieżek Agnieszka 16, Krzętowska Paulina 15 , Mazur Alicja , Michalik Monika 6, Widziszowska Katarzyna 2, Ćwiek Julia 11 Cukierki Odra - Olimpia Wodzisław Śl. 99:49 (22:7, 19:14, 28:15, 30:13) Odra: Karolina Kozera 26, Marta Szymańska 20, Małgorzata Tylus 17, Martyna Kusa 8, Katarzyna Iwanicka 7, Aleksandra Teklińska 6, Marlena Szczepaniak 5, Anna Pijanowska 5, Kamila Tutaj 4, Jowita Dziumak 1, Katarzyna Radzik Gwarek Pawłowice - Cukierki Odra Brzeg 69:52 (24:11, 11:13, 17:12, 17:16) Odra: Aleksandra Teklińska 18, Małgorzata Tylus 12, Karolina Kozera 8, Marta Szymańska 6, Kamila Tutaj 3, Katarzyna Radzik 2, Martyna Kusa 2, Anna Pijanowska, Marlena Szczepaniak, Katarzyna Iwanicka MUKS Chrobry Głuchołazy - RMKS Rybnik 77:43 Chrobry: ? |
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy |
qiero
Administrator
|
1. MOSM Bytom 4 8 313:190
2. Chrobry-Basket Głuchołazy 4 7 316:243 3. Cukierki Odra Brzeg 4 6 253:214 4. Gwarek Pawłowice 4 6 285:251 5. Zryw Dębieńsko 4 6 321:301 6. Filar Sosnowiec 4 6 223:236 7. RMKS Rybnik 4 5 232:294 8. Olimpia Wodzisław Śl. 4 4 184:398 |
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy |
qiero
Administrator
|
Trzeci mecz w Brzegu i trzecie zwycięstwo - to bilans meczów na własnym boisku juniorek Cukierków, które tym razem pokonały Zryw Dębieńsko.
Jedynie w pierwszej kwarcie zespół Dariusza Konstańciuka miał kłopoty z rywalkami i przegrał ją 14:19. W drugich 10 minutach straty zostały odrobione z nawiązką. Brzeżanki objęły prowadzenie i nie oddały go już do końca meczu, który ostatecznie zakończył się wysokim zwycięstwem Odry 89:55. Cukierki Odra Brzeg - Zryw Dębieńsko 89:55 (14:19, 30:10, 22:17, 23:9) Odra: Karolina Kozera 21, Aleksandra Teklińska 14, Marta Szymańśka 12, Marlena Szczepaniak 12, Katarzyna Radzik 9, Małgorzata Tylus 7, Katarzyna Iwanicka 5, Anna Pijanowska 4, Kamila Tutaj 2, Martyna Kusa 2, Katarzyna Skóra 1; trener Dariusz Konstańciuk |
||||||||||||||
Post został pochwalony 0 razy |
Śląska Liga Juniorek 2006/07 (Chrobry Gł. i Cuk. Odra Brzeg) |
|
||
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
phpBB Style created by phpBBStyles.com and distributed by Styles Database.
Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
phpBB Style created by phpBBStyles.com and distributed by Styles Database.