OPOLSKA KOSZYKÓWKA
Forum dyskusyjne dla fanów basketu na Opolszczyźnie i nie tylko
Odpowiedz do tematu
maryjanna

wiesz ja nie chcę się rozwodzić Andy nad tym meczem...(błąd sędziego ewidentny w końcówce) ale sprawa ze stolikiem troszkę dziwna...My piszemy statystyki osobno i wyszło nam 3 pkt więcej niż w protokole!!! nie wspomnę już o tym że odliczanie czasu przez stolik wołało o pomstę do nieba...co nie zmienia faktu że tak to musiało wyglądać ze wzlędu na warunki i halę w jakiej graliśmy...mimo to respect!
hamulec
Żak

Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 29

Skąd: Brzeg

maryjanna napisał:

no to super... 3 punkty wiecej niz w protokole, ciekawe, i to mówi samo za siebie Cool

Posty: 129

Krapkowice pokonałoAZS na wyjezdzie.Czy to nie jest wystarczajacy argument?

Krapkowice
maryjanna

choć grałem z nimi tylko trochę bo mnie na meczu kontuzja złapała to muszę powiedzieć że Krapkowice to drużyna z którą grało się najciężej, podoba mi się ich agresywna strefa plus mają tego kozaka co sypie trójki jak wariat, ogólnie są dosyć poukładani ...rada dla Brzegu...strefa 3/2 wysoko...jeśli chodzi o Brzeg to nie mają nikogo w drużynie (na mój gust) kto mógłby jakoś mecz im na ich korzyść przechylić, niczym nie zaskakują ale mają dobrą kondycję i większość zespołów zajeżdżają w połowie 3 kwarty...moim zdaniem Krapkowice ich pykną jakimiś 15 pkt...chyba że spuchną w 3 kwarcie co bardzo prawdopodobne bo kondycja to ich pięta achillesowa...
hajtek

Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 9

Skąd: Brzeg/Nysa

Zobaczymy po meczu, ale ja jestem innego zdania... to Brzeg wygra tak ok 15 Smile

qiero

Posty: 376

Skąd: Brzeg

erabe napisał:

W I rundzie wygraliśmy jednak z nimi wysoko na wyjeździe, rozumiem że forma jest zmienna, ale nie zakładałbym z góry kto wygra

PanPiotr KK

wiadomo kiedy beda opublikowane na forum protokoly z meczy tej kolejki [analogicznie jak z poprzednich] ?

Skąd: Brzeg

41. AZS II PO Opole – KZK Krapkowice 74:79 (24:17, 22:20, 10:21, 18:21)
AZS II:
Kasperski 18, Kret 17, Pawłowski 12, Kuzio 11, Zubik 10, Suda 4, Glatman 2, Pawelczyk
KZK: Witek 21, Dawidowicz 20, Górnik 16, Rusek 13, Grabowski 5, Tetela 4, Rowiński
Mecz rozegrany 28.01.2007

42. MMKS Kędzierzyn-Koźle – PIOMAR Brzeg 59:80 (17:19, 17:17, 12:20, 13:24)
MMKS:
Łuczkiewicz 20, Świstek 14, Hrebeniuk 12, Duchnowicz 9, Przybyła 4, Cyza, Cholaś, Jurek
Piomar: Pieszyński 18, Wilk 18, Kucharski 12, Stępień 10, Pachołek 10, Soroka 8, Łyczkowski 2, Pławiak 2, Zagórski

43. KS Głubczyce – MKS Strzelce Opolskie 75:80 (13:20, 24:23, 18:22, 20:15)
KS:
P.Hryckiewicz 32, Gauda 11, Juchno 11, Lenartowicz 8, Machij 8, M.Hryckiewicz 7, Seń
MKS: Damaszek 25, Bukowski 16, Woźny 14, Fijałkowski 10, Lewik 6, Lot 4, Rychlik 3, Koprek 2, Bernatowicz, Skrzypek
Mecz rozegrany 26.01.2007

44. KS START Dobrodzień – OKiS ZS Ozimek 77:55 (22:13, 15:21, 19:15, 21:6)
Start:
Deszczyk 26, Pietrzik 21, Konik 16, T.Sikora 10, Grabiński 2, Szymczyk 2
OKiS: Mielnik 14, M.Krzyś 11, Stańczyk 10, Gruszka 8, Rojkiewicz 6, Staszak 4, D.Krzyś 2

AZS PWSZ Nysa pauzował

Ostatnio zmieniony przez qiero dnia Śro 9:09, 31 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz