Posty: 6

Skąd: Ozimek

Chyba trzeba zrobić większą reklamę... Chociaż u nas na stronie to juz wyraźniej się nie da;)

Piter Basket

To forum jest potrzebne opolskiej III lidze koszykówki, bo za sprawą mediów pozostaje anonimowa, sama tabela i wyniki raz na 3 tygodnie w NTO to tyle co nic. Są ludzie i zawodnicy, którzy stają na głowie by to rozkręcić. Osobiście liczę na lepszą grą mojej drużyny w II rundzie i mam ku temu podstawy. OKiS ZS Ozimek jeszcze się nie poddał!
Milek

Posty: 6

No tak trochę głupio się poddać po 1 rundzie;) Każdy zespół ma jeszcze teoretycznie szansę wygrac:)

erabe
Młodzik

Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 129

Oj coś panowie cicho na waszej stronie i na forum po meczu z Dobrodzieniem.!

Żak

Posty: 26

Bo admin stronki na studniówce Smile wiec nie am kto upgreadowac:)

Przegraliśmy w Dobrodzieniu 55-77, po meczu schowałem sie w szatni, bo mi było wstyd za grę zespołu w 4 kwarcie, (a właściwie tego, co z niego zostało, bo 4 spadło za przewinienia). Przez pierwsze 3 kwarty nawet wyrównany mecz, co z tego kiedy najważnejsze jest jak sie kończy.
erabe
Młodzik

Posty: 129

a ja po cichu liczyłem na porażkę Ozimka.Dzieki temu Strzelce są w tabeli przed Ozimkiem,a i wiara duża w zespole że u nas pokonamy KK i Dobrodzień a wtedy 5 mioejsce jak najbardziej realne.

clyde drexler

No faktycznie 4 kwarta była decydująca. Rozmawiałem z jednym z zawodników z Dobrodzienia i potwierdził mi to co było widać na boisku w czasie meczu... czyli, że wygrywają obroną.Grali agresywnie,ale czysto. Nie można było łatwo podać piłki. Ciężko się rozgrywało akcje przy takiej obronie. Nie wiem ile było dokładnie strat,ale chyba znowu ponad 30 !! To jest decydujący element podczas naszych porażek.

Wreszcie mój zespół sie odrodził, w ostatnich tygodniach padło sporo ostrych zdań, niektórym się oberwało więcej innym mniej, zagroziłem rezygnacją z prowadzenia drużyny, ale cel uświeca środki i poprawa gry jest wyraźna. Ostatnia wygrana ze Strzelcami po dobrym meczu i wcześniej z Krapkowicami po jeszcze lepszym pozwala optymistycznie spojrzeć na przyszłość, czyli chyba na nowy sezon?
kibic

Myślę że można już gratulować 5 miejsca drużynie Ozimka... Brawo mimo różnych wahań formy udało się ten środek tabeli utrzymać
Peter Basket
Młodzik młodszy

Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 82

Jeszcze to 5 miejsce nie jest pewne. Jeśli Dobrodzień wygra zaległe 3 mecze, to zrówna sie z Ozimkiem punktami i wyprzedzi nas jednym koszem w bilansie bezpośrednich spotkań. Jest to możliwe, chociaż w tym momencie rozgrywek są od nas na pewno słabszym zespołem. Siedzę w tym na tyle długo, że wiem co mówię. Wielka szkoda, że forma zespołu przyszła trochę tak późno (ale lepiej późno niż wcale), bo z taką grą przez cały sezon bylibyśmy w pierwszej trójce.