Forum dyskusyjne dla fanów basketu na Opolszczyźnie i nie tylko
Odpowiedz do tematu
mecz Dobrodzień - Ozimek 27.01.2007 godz. 12.00
ciziak

Mecz Dobrodzień-Ozimek 27.01.2007 r. godz. 12.00 w hali Szkoły Podstawowej. Zapraszamy wszystkich kibiców!!!
Re: mecz Dobrodzień - Ozimek 27.01.2007 godz. 12.00
qiero

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 376

Skąd: Brzeg

ciziak napisał:

Biorąc pod uwagę fakt, jak oba zespoły grały z Brzegiem, to faworytem powinien być Dobrodzień, choć wydaje mi się że Ozimek z nami nie zagrał tego co w rzeczywistości potrafi.

PS. ciziak, czy mógłbyś się zarejetrować na forum, byłbym wdzięczny, pozdrawiam

Piter Basket

Masz rację mecz z Piomarem w Ozimku to był niewypał taki jak z K.Koźle, niestety gramy nierówno. Póki co z Dobrodzieniem jeszcze nigdy nie przegraliśmy i bilans wynosi 5:0, zanosi sie na mecz walki i ynik jest sprawa otwartą.
ciziak1

Dobrodzień - Ozimek 77-55 (22-13, 15-21, 19-15, 21-6)
Punkty dla gospodarzy zdobyli : Desczyk 26, Pietrzik 21, Konik 16, Sikora T. 10, Grabinski T. 2, Szymczyk 2.
Szczegółowe statystyki podam analizie meczu na dvd na treningu.
Mecz był wyrównany do IV kwarty (z lekką, choć minimalną przewagą Dobrodzienia.) Dopiero ostatnia odsłona wyłoniła zwycięzców.
Dziękujemy za głośny doping kibiców, mam nadzieję że na następnych meczach widownia i kibice będą w większej liczbie obecni.

Brawo dla kibiców z Ozimka, przyjechali nawet z transparentami i głośno kibicowali swojej drużynie.
erabe
Młodzik

Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 129

Mecz w Strzelcach zapowiada sie bardzo ciekawie!

Do Pitera Basket
ciziak1

ten bilans jest nieważny bo kilka lat temu i rok wstecz Ozimek grał w lidze a dobrodzień spotykał się raz w tygodniu żeby rekreacyjnie pograć tak więc nie był w okresie treningów. tak naprawdę to liczą się tylko mecze z tego sezonu : w lidze 1-1 po dzisiejszym meczu a licząc sparing to 2-1 dla Ozimka. Pozdrawiam
ciziak1

Do erabe : rzeczywiście Ozimek, Strzelce i Dobrodzień to zespoły o podobnych możliwościach i grają na podobnym poziomie więc w spotkaniach między tymi drużynami często decyduje dyspozycja w danym dniu.
ciziak1

Zwycięstwo z Ozimkiem to zasługa całego zespołu, który znowu zagrał świetnie w obronie - IV kwarta i tylko 6 pkt przeciwnika, w Brzegu w III kwarcie lider zdobył 8 pkt, a Nysie w też w III kwarcie udało się zdobyć tylko 11pkt. Mam nadzieję że obrona będzie w dalszej części rozgrywek naszym atutem ...

Gratuluję Wam wygranej, bo byliście dzisiaj wyraźnie lepszym zespołem. Ja osobiście jestem załamany grą mojej drużyny w 4 kwarcie. Co do bilansu zgadzam się jest 2-1. Dobrodzień na prawdę gra coraz lepiej. Uważam, że teraz w pełnym składzie jesteście groźni dla każdego, no i macie Rafała Deszczyka, moim zdaniem to jeden z "najmądrzejszych" graczy w tej lidze, dla nas dzisiaj był nie do zatrzymania. Pozostali też zagrali bardzo dobrze, żałuję bo liczyłem na wygraną Ozimka, nie tym razem...
ciziak1

Rzeczywiście robimy postępy, choć moim skromnym zdaniem to dzisiejszy mecz był wreszcie jednym z naszych najlepszych w tym sezonie. Druga sprawa że do tej pory graliśmy poniżej swoich możliwości. My mieliśmy lepszą dyspozycję tego dnia i jednak lepszą obronę ale uważam też że rożnica ok 20 pkt w obu naszych meczach nie oddaje rzeczywistości bo nasze drużyny grają na podobnym poziomie sportowym. Takie rożnice ewentualnie można zaakceptować grając z liderami ligi, np. Brzegiem czy Opolem. Natomiast w meczach między naszymi zespołami to nie powinno mieć miejsca. Moim zdaniem oznacza to że jeszcze dużo pracy i potu trzeba wylać na treningach żeby ustabilizować formę.